Kina otwieraj膮 si臋 dla widz贸w

Kina wracaj膮 do gry! Kina otwieraj膮 si臋 dla widz贸w!

Dla publiczno艣膰 spragnionej kinowych wra偶e艅, prze偶ywania film贸w w ciemno艣ci sal kinowych i zbiorowego do艣wiadczania emocji p艂yn膮cych z prawdziwie du偶ego ekranu,.

NoveKino Atlantic w Stowarzyszeniu Kin Studyjnych

Stowarzyszenie Kin Studyjnych – operator programu wspieraj膮cego Sie膰 Kin Studyjnych podpisa艂o ju偶 210 um贸w o cz艂onkostwo w Sieci, a lista.

Rusza nab贸r wniosk贸w do program贸w pomocowych PISF

W zwi膮zku z wej艣ciem w 偶ycie przepis贸w tarczy antykryzysowej 6.0, aby skr贸ci膰 czas oczekiwania na wsparcie w tym trudnym dla.

Nowe kina w naszym stowarzyszeniu

Decyzj膮 Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej – g艂贸wnego donatora programu Sie膰 Kin Studyjnych i Lokalnych – nowym Operatorem projektu (w miejsce.

鈥濪ystrybucja filmowa. Od kina do streamingu鈥

鈥濪ystrybucja filmowa. Od kina do streamingu鈥 ju偶 na rynku

Na rynku wydawniczym ukaza艂a si臋 ksi膮偶ka 鈥濪ystrybucja filmowa. Od kina do streamingu鈥 pod redakcj膮 dr. S艂awomira Rogowskiego i dr Anny.

Nagroda Stowarzyszenia Kin Studyjnych 鈥 dla filmu 鈥濧matorzy鈥 w re偶yserii Iwony Siekierzy艅skiej.

Nagroda Stowarzyszenia Kin Studyjnych 鈥 wsparcie dystrybucji w kinach Sieci Kin Studyjnych 鈥 dla filmu 鈥濧matorzy鈥 w re偶yserii Iwony Siekierzy艅skiej..

Wytyczne dla KIN w czasie pandemii

Wytyczne dla KIN w czasie pandemii 聽 Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz G艂贸wny Inspektorat Sanitarny przygotowa艂y wytyczne dla kin.

KINA DZIA艁AJ膭, ALE STOIMY W OBLICZU OLBRZYMIEGO KRYZYSU

鈥濷cali膰 kina studyjne, zapewniaj膮c r贸偶norodno艣膰 filmow膮鈥 鈥 kilka dni temu taki apel do wszystkich szczebli rz膮dowych wystosowa艂a CICAE organizacja non-profit,.

KINO TO EMOCJE

Przedstawiciele bran偶y kinowej wsp贸lnie zach臋caj膮: #Chod藕DoKina! Ju偶 4 wrze艣nia rusza og贸lnopolska kampania spo艂eczna 鈥濳ino to emocje鈥. W ramach projektu, kt贸ry.