Festiwal Debiutów „Młodzi i film” – a na MOJEeKINO przypominamy najlepsze debiuty ostatnich lat

Stowarzyszenie Kin Studyjnych po raz kolejny zostało Partnerem Koszalińskiego Festiwalu Debiutów Filmowych „Młodzi i Film”, największej imprezy filmowej, podczas której.

URSZULA BIEL W KINIE MURANÓW – 12.06.2021 godz. 16:00

W najbliższą sobotę, 12 czerwca o g. 16:00 w warszawskim kinie Muranów odbędzie się spotkanie z naszą koleżanki z kina.

Nasz pierwszy rok!

Gdybyśmy mieli podsumować ubiegły rok w dwóch słowach, byłyby to wspólna opowieść. Pandemia i zbiorowe kwarantanny mocno dotknęły szeroko pojętą.

amatorzy - premiera kinowa

AMATORZY – premiera kinowa

AMATORZY – film Iwony Siekierzyńskiej zdobywca nagrody specjalnej Stowarzyszenia Kin Studyjnych – wchodzi do kin 28 maja, ale już od.

ANDRZEJ KAWALA - Wspomnienie

ANDRZEJ KAWALA – Wspomnienie

Andrzej Kawala urodził się 28 października 1951 roku. Bakcyla filmu złapał w zielonogórskim DKF-ie Racemus w latach 70. XX wieku..

Wydłużenie okresu kwalifikowalności wydatków – Programy Pomocowe PISF

Szanowni Państwo, w dniu 4 maja br. Polski Instytut Sztuki Filmowej wystąpi do Rady Instytutu z wnioskiem o zatwierdzenie zmian.

Nowa Rada SIECI KIN STUDYJNYCH

Zakończyły się wybory do Rady Sieci Kin Studyjnych na lata 2021-2023. W jej skład wchodzi 11 członków, wybranych większością głosów przez.

Krótkie metraże Studia Munka wchodzą do kin w dystrybucji Stowarzyszenia Kin Studyjnych!

Krótkie metraże Studia Munka wchodzą do kin w dystrybucji Stowarzyszenia Kin Studyjnych!   Odważne, nowatorskie, prowokacyjne, poruszające tematy tabu. „Najlepsze.

Kina otwierają się dla widzów

Kina wracają do gry! Kina otwierają się dla widzów!

Dla publiczność spragnionej kinowych wrażeń, przeżywania filmów w ciemności sal kinowych i zbiorowego doświadczania emocji płynących z prawdziwie dużego ekranu,.

1 2